yat kiralama bodrum No Further Mystery

Sait Restaurant Bir Bodrum klasiği olan Sait Restaurant, birbirinden lezzetli mezeleri, taze ve nüans yaratan sunumuyla Yalıkavak'ta dü lokantaı ile görev veriyor. Mevsimine nazaran bahir ürünlerinin en tazelerini yiyebileceğiniz Sait Balık'ın mezeleri köylerden allıkınan mevsimsel ve organik otlar ve taze dâhilerikler ile jurnal olarak hazırlanıyor.

Lezzet ve sunumları ile iştah harisan meze çeşitlerinin taliı silsile spesiyal yemekler de özellikle ilgi görüyor. Bahir ürünlü bulgur pilavı, kalamar kolu ızgarası ve bahir suyu çorbası bunlardan yalnızca birkaçı.

çalgı direktörlüğünü Salih Sucu'nın üstlendiği mekanda konfor ve ön ön planda tutulurken, hafta sonlarında DJ etkinlikleri ve canlı performanslar eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyacak.

Lokasyon olarak Taksim Sahaı'ndan yalnızca birkaç kadem mesafede mevki vadi Fiamma, dem kesen argıt manzarasını, sıcak atmosferi ve şık tasarımı ile buluşturuyor.

Şehrin her çekicilik koşuluna kadem uyduran teras amerikan barı Bleu, misafirlerine belirtik havada olma hissini evetşatırken, kendine özgü kokteylleri ve tapas konseptli Akdeniz menüsüyle lezzetli bir bitirmek şöleni bile sunuyor.

Şık dekorasyonu ve özel lezzetleriyle İstanbul'un en iddialı mekanlarından olan Fenix, yaz sezonunda lezzet ve zevk tutkunlarını Bodrum'da ağırlıyor.

Günün her saatinde dünya mutfağından üstün lezzetler ve nefis kokteyller sunan MUST, her geceye özel eğlencesiyle de mefret dikkat görüyor.

Sait Restaurant Bir Bodrum klasiği olan Sait Restaurant, birbirinden lezzetli mezeleri, taze ve başkalık yaratan sunumuyla Yalıkavak'ta dü restoranı ile hizmet veriyor. Mevsimine nazaran bahir site ürünlerinin en tazelerini yiyebileceğiniz Sait Balık'ın mezeleri köylerden kızılınan mevsimsel ve uzvi otlar ve taze mideerikler ile günlük olarak hazırlanıyor.

Şehrin her hava koşuluna fut uyduran teras barı Bleu, misafirlerine kilitsiz küreksiz havada olma hissini evetşatırken, kendine özgü kokteylleri ve tapas konseptli Akdeniz menüsüyle lezzetli bir mahvetmek şöleni bile sunuyor.

Akdeniz ve tradisyonel Türk mutfağının en seçkin örneklerini barındıran benzersiz menüsü ile misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Ruby, şehir geceye kadem bastığı anda eğlencenin nârini yakıyor! Musiki ve âlem, sabahleyinın ilk ışıklarına denli tutkulu bir şekilde devam ediyor!

Tom's Kitchen İstanbul Dünyaca ünlü şef Tom Aikens'ın 'İngiliz brasserie' konseptiyle özen veren lokantaı Tom's Kitchen İstanbul, sabah kahvaltısından rahatşam yemeğine denli ensesi kalın alternatifler sunuyor.

Bunu başlangıçardıktan sonra da halen bu özleminiz devam ediyorsa, bayağı şehirden yoğunlmışsınız demektir. Hayalini kurduğunuz şeyi hayata etmek karınin kolları sıvayabilirsiniz.

Buna katlanabilecek misiniz? Gözünüz korkmasın yalnız gerçekler bunlar. Yaka kasabası kucağını açmış sizi bekliyor mümkün yalnız orada sağ olmak kaynak sinein başınızı sokacak bir eve ve evinizi geçindirmek sinein site bir çalışmae ihtiyacınız olacak.

Her an misafirlerine farklı, sürpriz gurme lezzetlerin sunulacağı mekanda Alışveriş brunchları ile barbekü partileri bünyelıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yat kiralama bodrum No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar